U JU Muzej i galerija Tivat sinoć je otvorena izložba slika „Običan malecki san“ akademskog slikara Milutina Obradovića.

Ljubitelje muzeja, kulture i umjetnosti pozdravila je direktorica Danijela Đukić, dok je izložbu otvorio mr Vanja Kovačević istakavši da autor „Svakom svojom slikom potvrđuje najvažniju stvar svake umjetnosti, da mu prostor i mogućnost stvaranja beskrajnog broja svjetova koji su, što je posebno važno, podjednako stvarni koliko i ovaj u kojem živimo.

Akademski slikar Milutin Obradović zahvalio se svima koji su omogućili da običan malecki san ovako zasija. Život ne treba glumiti, jer je to nemoguće, ali ovu istinu treba igrati onoliko stvarno koliko to srce umije da napravi toliko ubjedljivim da bi oči povjerovale, a duša saznala da je to jedini put. I zbog toga ove slike su kao igračke. One će Vas otkriti, one će Vas zaplesti, one će Vas pokvariti, ali nadasve one će Vas i popraviti, nadam se, onako čojski, ljudski, kako to samo igračka zna da uradi.